reset_filters   Tags: teminė kompozicija;
   Sort by   DESC

Tapyba, kartonas, tempera, 16,3x33 cm
950.00 EUR
15 days, 11:18:51
Tapyba, kartonas, tempera, 16.3x33 cm
950.00 EUR
15 days, 11:18:51
Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
350.00 EUR
15 days, 11:18:51
Grafika, popierius, spalv. pieštukai, 22 x23 cm
500.00 EUR
15 days, 11:18:51
Tapyba, popierius, akvarelė, 50x41 cm
1,500.00 EUR
15 days, 11:18:51
Grafika, litografija 9/135, 45.5x60 cm
400.00 EUR
15 days, 10:18:51
Grafika, litografija 161/199, 68x92 cm
500.00 EUR
15 days, 10:18:51
Grafika, litografija 69/210, 21x30 cm, signuota
170.00 EUR
17 days, 10:18:51
Grafika, litografija 240/500, 50x45 cm, signuota
260.00 EUR
15 days, 10:18:51
Tapyba, drobė, aliejus, 105x135 cm
910.00 EUR
BIN  910.00 EUR
46 days, 18:18:51
Grafika, lino raižinys, 33x34 cm
177.00 EUR
BIN  177.00 EUR
47 days, 12:18:51
Grafika, lino raižinys, 30x35 cm
177.00 EUR
BIN  177.00 EUR
47 days, 12:18:51
Grafika, medžio raižinys, 43x60 cm
300.00 EUR
BIN  300.00 EUR
47 days, 12:18:51
Tapyba, drobė, aliejus, 120x140 cm
800.00 EUR
BIN  800.00 EUR
47 days, 11:18:51
Tapyba, drobė, aliejus, 81x100 cm
1,710.00 EUR
BIN  1,710.00 EUR
47 days, 11:18:50
Tapyba, kartonas, aliejus, 81x100 cm
531.00 EUR
BIN  531.00 EUR
47 days, 11:18:50
Grafika, minkštasis lakas, sausa adata, E.A, 21.5x21.5 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
47 days, 11:18:50
Display