reset_filters   Tags: teminė kompozicija;
   Sort by   DESC

Tapyba, kartonas, tempera, 16,3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
394 days, 04:02:05
Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
480.00 EUR
BIN  480.00 EUR
394 days, 04:02:05
Grafika, popierius, spalv. pieštukai, 22 x23 cm
680.00 EUR
BIN  680.00 EUR
394 days, 04:02:05
Tapyba, kartonas, tempera, 16.3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
394 days, 04:02:05
Tapyba, popierius, akvarelė, 50x41 cm
2,200.00 EUR
BIN  2,200.00 EUR
62 days, 04:02:05
Tapyba, kartonas, pastelė, 60x32 cm
155.00 EUR
BIN  155.00 EUR
394 days, 04:02:05
Tapyba, drobė, aliejus, 120x140 cm
750.00 EUR
BIN  750.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, ofortas, auksavimas, 33x24 cm
180.00 EUR
BIN  180.00 EUR
394 days, 04:02:05
Grafika, ofortas, 10.4x7.8 cm
42.00 EUR
BIN  42.00 EUR
394 days, 04:02:05
Grafika, ofortas, akvarelė, auksavimas, 2 vnt., 7.7x5.5; 10x.7 cm
82.00 EUR
BIN  82.00 EUR
394 days, 04:02:05
Grafika, litografija 9/135, 45.5x60 cm
470.00 EUR
BIN  470.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, litografija 5/10, 29x28 cm
270.00 EUR
BIN  270.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, litografija 69/210, 21x30 cm, signuota
200.00 EUR
BIN  200.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, litografija 240/500, 50x45 cm, signuota
300.00 EUR
BIN  300.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, litografija, 44.5x69 cm
380.00 EUR
BIN  380.00 EUR
94 days, 04:02:05
Grafika, ofortas, lakas, 2/16, 16x28.8 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
94 days, 04:02:05
Tapyba, drobė, aliejus, 90x110 cm
790.00 EUR
BIN  790.00 EUR
62 days, 04:02:05
Grafika, popierius, tušas, 23.5x16.5 cm
760.00 EUR
BIN  760.00 EUR
426 days, 04:02:05
Grafika, litografija 49/275, 49x34 cm, signuota
472.00 EUR
BIN  472.00 EUR
403 days, 04:02:05
Grafika, linoraižinys, 14x27.5 cm
120.00 EUR
BIN  120.00 EUR
243 days, 03:02:05
Tapyba, drobė, aliejus, 105x135 cm
910.00 EUR
BIN  910.00 EUR
60 days, 11:02:05
Tapyba, drobė, aliejus, 81x100 cm
1,710.00 EUR
BIN  1,710.00 EUR
426 days, 04:02:05
Tapyba, kartonas, aliejus, 81x100 cm
531.00 EUR
BIN  531.00 EUR
426 days, 04:02:05
Grafika, lino raižinys, 3/25, 58x50,5 cm
248.00 EUR
BIN  248.00 EUR
61 days, 05:02:05
Display