Logotipas lt

 

 

Contact us: +370 60019573

 

Breivienė Irena (1956)RSS

Gimė 1956 m. 1985 m. baigė Valstybinį dailės institutą (dabar Vilniaus dailės akademija). Nuo 1985 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje. Dailininkė dirba tekstilės, akvarelės, tapybos srityse, dalyvauja parodose Lietuvoje bei užsienyje. Menininkė priklauso Lietuvos dailininkų sąjungai.

Apie parodą „Sugrįžimai“: ,,...Man yra svarbios visos žmonių santykių problemos, taip pat socialinės, ekologinės, valstybinės. Visi šie sąlyčiai baigiasi nauja patirtim, jausmais, bet tai yra natūralios reakcijos. Yra skirtumas tarp savijautos, išgyventos dabar ir dvasinės savijautos. Dvasinė savijauta - tai lyg prisiminimai apie vaikystę, kur yra išlikęs santykis su artimais mums žmonėmis, tai yra sielos pamatas. Savijautos - tai gyvenimo įvykių šešėliai, kurie kūryboje virsta garsu, melodija, eilėraščiu, spalva. Mano parodoje „Sugrįžimai“, viliuosi, kad spalvos turi skaidrios nuotaikos, džiugesio, ramybės, gal nerimo, liūdesio ir t.t...“ (LDS informacija). 

„Man kūryba yra neatskiriama nuo gyvenimo erdvės, tai ne vien paveikslo tapymas, bet požiūris į patį gyvenimą, pilietiškumą, santykius, išgyvenimus. Kiekviena diena – tai mažytis gyvenimas". I.Breivienė. Parengta pagal Panevezysinfo.lt informaciją (žiūrėta 2015.05.21 d.)

 

Autorės kūriniai aukcionuose: