Logotipas lt

 

 

Contact us: +370 60019573

 

Gricius Eugenijus (1929)RSS

Eugenijus Gricius gimė 1929 m. Kaune. Per II-ąjį pasaulinį karą buvo priverstas išvykti į užsienį. Meno studijas baigė Anglijoje, kur įgijo diplomą (tapyba ir litografija) ir buvo apdovanotas sidabro medaliu už grafikos darbus. Didžiąją gyvenimo dalį Eugenijus Gricius dirbo kaip hieraldikos meistras. Kūrė Prekybos Sąjungai, Armijai, Masonų ložėms ir įvairioms gerai žinomoms kompanijoms. Vienas iš pačių įspūdingiausių jo darbų buvo didžiulis dekoratyvinis sienos paveikslas Ispanijos karaliui.

Pirmoji E. Griciaus tapybos darbų paroda buvo surengta 1961 metais Londone, Canaleetto galerijoje. Kitos pagrindinės parodos buvo surengtos Didžiojoje Britanijoje: Royal Academy, The Chelsea Art Society, The Islington Art Circle. Dominuojantis dailininko tapybos žanras – urbanistinis peizažas. Eugenijus Gricius yra kelių dailininkų sąjungų narys. Jo darbų galima rasti privačiose kolekcijose JAV, Australijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.

Abstrakcija. 1965, kart., aliej., 58.5x48 cm

Pavadinimas: Abstrakcija Pradinė kaina: 500 Eur Pardavimo kaina: neparduota Sign. AD: E. Gricius 65 Sukūrimo metai: 1965 Technika: kartonas, aliejus Matmenys cm: 58.5x48 cm Aukciono nr. ir data ...