reset_filters   Tags: grafika;
   Sort by   DESC

Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
350.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, popierius, spalv. pieštukai, 22 x23 cm
500.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, auksavimas, 33x24 cm
150.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, 10.4x7.8 cm
35.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, akvarelė, auksavimas, 2 vnt., 7.7x5.5; 10x.7 cm
70.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, 3 vnt., 9x5.3, 8.1x5.3, 10.8x4.8 cm
105.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, litografija 9/135, 45.5x60 cm
400.00 EUR
7 days, 06:10:27
Grafika, litografija 161/199, 68x92 cm
500.00 EUR
7 days, 06:10:27
Grafika, litografija 5/10, 29x28 cm
230.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, litografija 69/210, 21x30 cm, signuota
170.00 EUR
9 days, 06:10:27
Grafika, litografija 240/500, 50x45 cm, signuota
260.00 EUR
7 days, 06:10:27
Grafika, litografija, 44.5x69 cm
320.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, lakas, 2/16, 16x28.8 cm
200.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, popierius, pieštukas, 20x15.5
500.00 EUR
7 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, 27.3x15.3 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
405 days, 07:10:27
Grafika, ofortas, 67x 64 cm
380.00 EUR
BIN  380.00 EUR
39 days, 08:10:27
Grafika, lino raižinys, 33x34 cm
177.00 EUR
BIN  177.00 EUR
39 days, 08:10:27
Grafika, lino raižinys, 30x35 cm
177.00 EUR
BIN  177.00 EUR
39 days, 08:10:27
Grafika, medžio raižinys, 43x60 cm
300.00 EUR
BIN  300.00 EUR
39 days, 08:10:27
Grafika, minkštasis lakas, sausa adata, E.A, 21.5x21.5 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
39 days, 07:10:27
Display