reset_filters   Tags: thematic composition;
   Sort by   DESC

Tapyba, kartonas, tempera, 16,3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
480.00 EUR
BIN  480.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, popierius, spalv. pieštukai, 22 x23 cm
680.00 EUR
BIN  680.00 EUR
393 days, 09:30:57
Tapyba, kartonas, tempera, 16.3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, popierius, pieštukas, 20x15.5
690.00 EUR
393 days, 09:30:57
Tapyba, popierius, akvarelė, 50x41 cm
2,200.00 EUR
BIN  2,200.00 EUR
61 days, 09:30:57
Tapyba, kartonas, pastelė, 60x32 cm
155.00 EUR
BIN  155.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, ofortas, auksavimas, 33x24 cm
180.00 EUR
BIN  180.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, ofortas, 10.4x7.8 cm
42.00 EUR
BIN  42.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, ofortas, akvarelė, auksavimas, 2 vnt., 7.7x5.5; 10x.7 cm
82.00 EUR
BIN  82.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, litografija 46/200, 36x24
270.00 EUR
BIN  270.00 EUR
28 days, 09:30:57
Grafika, litografija 46/200, 35x22.5 cm
250.00 EUR
BIN  250.00 EUR
61 days, 09:30:57
Grafika, litografija 46/200, 36x24 cm
270.00 EUR
BIN  270.00 EUR
393 days, 09:30:57
Grafika, litografija 9/135, 45.5x60 cm
470.00 EUR
BIN  470.00 EUR
61 days, 09:30:57
Grafika, litografija 5/10, 29x28 cm
270.00 EUR
BIN  270.00 EUR
61 days, 09:30:57
Grafika, litografija 69/210, 21x30 cm, signuota
200.00 EUR
BIN  200.00 EUR
61 days, 09:30:57
Grafika, litografija 240/500, 50x45 cm, signuota
300.00 EUR
BIN  300.00 EUR
61 days, 09:30:57
Grafika, litografija, 44.5x69 cm
380.00 EUR
BIN  380.00 EUR
93 days, 09:30:57
Grafika, ofortas, lakas, 2/16, 16x28.8 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
93 days, 09:30:57
Grafika, popierius, tušas, 23.5x16.5 cm
760.00 EUR
BIN  760.00 EUR
425 days, 09:30:57
Grafika, litografija 49/275, 49x34 cm, signuota
472.00 EUR
BIN  472.00 EUR
402 days, 09:30:57
Grafika, linoraižinys, 14x27.5 cm
120.00 EUR
BIN  120.00 EUR
242 days, 08:30:57
Tapyba, drobė, aliejus, 105x135 cm
910.00 EUR
BIN  910.00 EUR
59 days, 16:30:57
Grafika, lino raižinys, 3/25, 58x50,5 cm
248.00 EUR
BIN  248.00 EUR
60 days, 10:30:57
Display