reset_filters   Tags: teminė kompozicija;
   Sort by   DESC

Tapyba, popierius, akvarelė, lakas, 50x41 cm
3,200.00 EUR
BIN  3,200.00 EUR
343 days, 21:38:37
Grafika, estampas (autorinis atspaudas), medžio raižinys3/7, 35 x 50 cm
355.00 EUR
BIN  355.00 EUR
342 days, 03:38:37
Grafika, medžio raižinys, 43x60 cm
300.00 EUR
BIN  300.00 EUR
342 days, 22:38:37
Tapyba, kartonas, tempera, 16,3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
480.00 EUR
BIN  480.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, popierius, spalv. pieštukai, 22 x23 cm
680.00 EUR
BIN  680.00 EUR
310 days, 21:38:37
Tapyba, kartonas, tempera, 16.3x33 cm
1,120.00 EUR
BIN  1,120.00 EUR
310 days, 21:38:37
Tapyba, kartonas, pastelė, 60x32 cm
155.00 EUR
BIN  155.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, ofortas, auksavimas, 33x24 cm
180.00 EUR
BIN  180.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, ofortas, 10.4x7.8 cm
42.00 EUR
BIN  42.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, ofortas, akvarelė, auksavimas, 2 vnt., 7.7x5.5; 10x.7 cm
82.00 EUR
BIN  82.00 EUR
310 days, 21:38:37
Grafika, litografija, 44.5x69 cm
380.00 EUR
BIN  380.00 EUR
10 days, 21:38:37
Grafika, ofortas, lakas, 2/16, 16x28.8 cm
236.00 EUR
BIN  236.00 EUR
10 days, 21:38:37
Grafika, popierius, tušas, 23.5x16.5 cm
760.00 EUR
BIN  760.00 EUR
342 days, 21:38:37
Grafika, litografija 49/275, 49x34 cm, signuota
472.00 EUR
BIN  472.00 EUR
319 days, 21:38:37
Grafika, linoraižinys, 14x27.5 cm
120.00 EUR
BIN  120.00 EUR
159 days, 20:38:37
Tapyba, drobė, aliejus, 81x100 cm
1,710.00 EUR
BIN  1,710.00 EUR
342 days, 21:38:37
Tapyba, kartonas, aliejus, 81x100 cm
531.00 EUR
BIN  531.00 EUR
342 days, 21:38:37
Display