Gatvelė Aleksote, 1981, akvarelė, 46x68 cm

Gatvės šokiai, 20 a. 2 p., litografija 42/199, 68x92 cm

Gėlių puokštė, 1972, kart., temp., past., 67 x 99 cm

Giedriaus Kuprevičiaus portretas, 1971, kart., pastelė, 84x71 cm

Gintarinis sapnas, 1960-1968, kart., al., 74 x 124 cm

Gyvenimo mintys, 2000, pop., pastelė, 30 x 30 cm