reset_filters   Žymos: teminė kompozicija;
   Išrikiuoti pagal   DESC

Tapyba, drobė, aliejus, 61x81 cm
1,770.00 EUR
Pirkti dabar  1,770.00 EUR
18 d., 09:04:08
Grafika, popierius, tušas, 11x16 cm
485.00 EUR
Pirkti dabar  485.00 EUR
49 d., 09:04:08
Grafika, popierius, tušas, 23.5x16.5 cm
767.00 EUR
Pirkti dabar  767.00 EUR
18 d., 09:04:08
Grafika, litografija 49/275, 49x34 cm, signuota
472.00 EUR
Pirkti dabar  472.00 EUR
49 d., 09:04:08
Tapyba, pop., akvarelė, pastelė, 25x20 cm, 3 vnt.
200.00 EUR
Pirkti dabar  200.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, ofortas, 27.3x15.3 cm
236.00 EUR
Pirkti dabar  236.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, ofortas, 15x11.5 cm, signatūra
155.00 EUR
Pirkti dabar  155.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, ofortas, 28.8x16 cm, signatūra
225.00 EUR
Pirkti dabar  225.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, spalv. litografija, 43x28 cm
236.00 EUR
Pirkti dabar  236.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, autocinkografija, 30x28 cm
224.00 EUR
Pirkti dabar  224.00 EUR
11 d., 09:04:08
Grafika, linoraižinys, 14x27.5 cm
120.00 EUR
Pirkti dabar  120.00 EUR
11 d., 09:04:08
Tapyba, drobė, aliejus, 105x135 cm
910.00 EUR
Pirkti dabar  910.00 EUR
193 d., 17:04:08
Grafika, lino raižinys, 33x34 cm
177.00 EUR
Pirkti dabar  177.00 EUR
194 d., 11:04:08
Grafika, lino raižinys, 30x35 cm
177.00 EUR
Pirkti dabar  177.00 EUR
194 d., 11:04:08
Grafika, medžio raižinys, 43x60 cm
300.00 EUR
Pirkti dabar  300.00 EUR
194 d., 11:04:08
Skulptūra, bronza, 2/4, E.A., 141 cm (aukštis), 80 cm (plotis)
5,546.00 EUR
Pirkti dabar  5,546.00 EUR
103 d., 09:04:08
Tapyba, drobė, aliejus, 120x140 cm
800.00 EUR
Pirkti dabar  800.00 EUR
194 d., 10:04:08
Tapyba, drobė, aliejus, 81x100 cm
1,710.00 EUR
Pirkti dabar  1,710.00 EUR
194 d., 10:04:08
Tapyba, kartonas, aliejus, 81x100 cm
531.00 EUR
Pirkti dabar  531.00 EUR
194 d., 10:04:08
Grafika, minkštasis lakas, sausa adata, E.A, 21.5x21.5 cm
236.00 EUR
Pirkti dabar  236.00 EUR
194 d., 10:04:08
Grafika, ofortas, 20 x 19.5 cm
177.00 EUR
Pirkti dabar  177.00 EUR
194 d., 10:04:08
Rodyti