Logotipas lt

 

Susisiekime: +370 60019573, Facebook2

 

Aukciono dalyvių registracija

 

Aukcione gali dalyvauti ir pirkti fiziniai bei juridiniai asmenys. Fiziniai asmenys turi būti ne jaunesni nei 18 metų. Norint dalyvauti aukcione reikia užpildyti ir pasirašyti aukciono dalyvio registracijos formą bei sutikti su Aukciono objektų pardavimo taisyklėmis. 


DALYVAVIMO DAILĖS AUKCIONUOSE BŪDAI:

 

Dalyvavimas aukcione, kainą siūlant internetu:

Dalyvavimas dailės aukcione yra nemokamas, užsiregistruoti galima nuotoliniu būdu, pradinę dalyvio anketą užpildant tinklalapyje: https://dailesaukcionas.lt/lt/component/users/?view=registration

Registruotis reikia tik dalyvaujant pirmą kartą, vėliau paskyra yra naudojama dalyvavimui sekančiuose aukcionuose.

Detaliau apie registraciją ir dalyvavimą:

1. Dailesaukcionas.lt tinklalapyje reikia užpildyti pradinę registracijos formą - Registracija. Aukciono dalyvio paskyra tinklalapyje dailesaukcionas.lt yra aktyvuojama per 1-2 darbo dienas, kai dalyvis aukciono organizatoriui persiunčia užpildytą  (2 psl. pildyti nebūtina) ir pasirašytą aukciono dalyvio anketą (atsisiųsti). Dalyvio anketą prašome atsiųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pristatyti į biurą.

2. Asmens tapatybės patvirtinimui naujas aukciono dalyvis turi sumokėti 1 Eur iš asmeninės sąskaitos (ši suma vėliau įskaitoma į pirkimo sumą). Duomenys su rekvizitais 1 Eur banko pavedimui atlikti bus išsiųsti į dalyvio anketoje nurodytą el. paštą.

3. Kainų pasiūlymus taip pat galima teikti ir neprisijungus prie dailesaukcions.lt paskyros. Tokiu atveju dalyvį aukcione atstovauja aukciono darbuotojas, kuris pateikia kainos pasiūlymą internete, pagal dalyvio pateiktą registracijos formą su iš anksto nurodyta aukščiausia siūloma suma už pasirinktą aukciono objektą. Aukščiausia dalyvio siūloma kaina yra konfidenciali ir nėra matoma viešai.

4. Aukcione siūlomus meno kūrinius ar kitus objektus iki aukciono pabaigos galima apžiūrėti aukciono organizatoriaus buveinėje. Dėl atvykimo laiką reikia susiderinti iš anksto.

5. Aukcionui pasibaigus, už įsigytą meno kūrinį ar kitą objektą reikia sumokėti grynais arba pavedimu per 5 darbo dienas ir atvykti atsiimti įsigytą meno kūrinį arba informuoti ar yra reikalinga jo pristatymo paslauga.

6. Visiems aukcione pirktiems paveikslams yra išduodami meno kūrinių pasai, kai kuriais atvejais ir raštiškos dailės ekspertų išvados.

 

Jei turite klausimų dėl registracijos ir dalyvavimo aukcionuose, prašome kreiptis tel. 860019573 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dalyvavimas aukciono renginyje:

  1. Dalyvavimas asmeniškai (išankstinė registracija).
  2. Dalyvavimas telefoninio ryšio pagalba (išankstinė registracija), dalyvį aukcione atstovauja aukciono darbuotojas. Aukciono metu su dalyviu susisieks aukciono darbuotojas ir jį atstovaus teikiant kainos pasiūlymus už pasirinktą aukciono objektą.
  3. Dalyvavimas aukcione (fiziškai nedalyvaujant aukcione) dalyvio registracijos formoje nurodžius aukščiausią siūlomą kainą už pasirinktą aukciono objektą (išankstinė registracija). Dalyvį aukciono metu, remdamasis registracijos formoje nurodytais kainos pasiūlymais, atstovauja aukciono darbuotojas. Jei kitų kainos pasiūlymų nėra, aukciono objektas įsigyjamas už pradinę kainą.  
  4. Dalyvavimas per įgaliotą atstovą (išankstinė registracija, reikia pateikti raštišką įgaliojimą), kuris asmeniškai dalyvauja aukcione.Užpildytą aukciono dalyvio registracijos formą reikia pristatyti iki aukciono pradžios. 
  5. Aukcionui pasibaigus, už įsigytą meno kūrinį ar kitą objektą reikia sumokėti grynais aukciono salėje arba pavedimu per 5 darbo dienas.
  6. Aukciono dalyvio registracijos forma: atsisiųsti
  7. Dalyvavimas renginyje gali būti mokamas. Dalyvio mokestį nustato aukciono rengėjas.